Asset Publisher Asset Publisher

ZAPRASZAMY NA NOC SÓW

CZAS NA SPOTKANIE Z SOWAMI

Zapraszamy na kolejną edycję Nocy Sów w Skwierzynie. Wydarzenie odbędzie się w siedzibie Nadleśnictwa Skwierzyna w dniu 23. marca od godz. 18:00. Wyjdziemy również w teren w poszukiwaniu sów.

Tego dnia będą miały miejsce warsztaty, z pokazem filmu i możliwością samodzielnego wykonania sowiego gadżetu różnymi technikami oraz wycieczka terenowa, na którą prosimy zabrać ciepłe ubranie i odpowiednie obuwie, latarki i ciepły napój.

Wydarzenie ma charakter otwarty dla wszystkich. Dzieci uczestniczące w wydarzeniu powinny mieć zapewnioną opiekę rodzica lub opiekuna, bądź przedstawić podpisaną przez rodziców lub opiekunów pisemną zgodę na uczestnictwo w wydarzeniu.

Uczestnicy mogą zgłaszać się na wydarzenie dostępne na mapie zamieszczonej na stronie http://nocsow.pl poprzez formularz kontaktowy online dostępny w terminie 14-28 lutego. Uczestnicy zapisują się na wydarzenie indywidualnie. O udziale w wydarzeniu świadczy odpowiedź potwierdzająca wysłana przez Przewodnika. Zapisy na wydarzenie są obowiązkowe. Ilość miejsc ograniczona. Decyduje kolejność zgłoszeń.

Pomysłodawcą i Koordynatorem Nocy Sów jest stowarzyszenie Ptaki Polskie.