Asset Publisher Asset Publisher

Cennik 2019

Sprzedaż drewna i sprzedaż produktów niedrzewnych,

Sprzedaż drewna

Aktualny cennik detaliczny na sprzedaż drewna znajdą Państwo w załączniku. Drewno z przeznaczeniem na opał (sortymenty S4 i M2) można nabywać w leśnictwach, natomiast pozostałe sortymenty w ilości powyżej 5 m3 sprzedawane są tylko za pośrednictwem biura nadleśnictwa. W przypadku pytań prosimy o kontakt telefoniczny.

Informację na temat pozostałych form sprzedaży drewna prowadzonych przez PGL Lasy Państwowe, znajdą Państwo na naszej stronie.

Sprzedaż produktów niedrzewnych

Aktualny cennik detaliczny na sprzedaż produktów niedrzewnych (choinki, stroisz, siatka rozgrodzeniowa) znajdą Państwo w załączniku.  W przypadku pytań prosimy o kontakt telefoniczny.

Usługi zakwaterowania

Aktualny cennik detaliczny na usługi zakwaterowania znajdą Państwo w załączniku. W przypadku pytań prosimy o kontakt telefoniczny. „Usługa krótkotrwałego zakwaterowania 1" dotyczy opłaty za nocleg i naliczana jest od osoby i/lub namiotu, znajdującego się na Lisiej Polanie. Wartość ta dla młodzieży w wieku szkolnym i akademickim naliczana jest wg „usługi krótkotrwałego zakwaterowania 3". Opłata za postój pojazdu na Lisiej Polanie naliczana jest zgodnie z wartością „usługi krótkiego zakwaterowania 2".

 

resources-to-get